BERİCHT > Aufführen

Hilfe Inhalte auf Türkisch (TR) werden angezeigt, da es in der von Ihnen verwendeten Sprache keine Hilfeinhalte gibt.

Sayfaya girildiğinde ilk olarak "Liste kıstasları" penceresi açılır. Raporlanacak listede görünmesi istenen alanlar Göster kolonundan işaretlenir. En fazla 10 alan işaretlenebilir. Liste oluşturulduktan sonra tablodaki kolon başlıklarına tıklayarak listede artan/azalan sıralama yapılabilir.

Liste kıstasları: En küçük, En büyük ve İçinde geçen kolonlarına girilen bilgiye göre Hasta Kartı'ndaki alanlardan eşleşen kayıtları göstermeyi sağlar. Listede görünmesi istenen alanlar işaretlenir. Listele düğmesi ile eşleşen kayıtlar listelenir.

SMS Gönder: Raporlanan listeye SMS gönderilebilir. Bu düğmeye tıklandığında: "AYARLAR > SMS Gönder" sayfasına geçilir. Raporlanan listedeki "Cep Telefonu" doğru yazılmış hastalar "Alıcı" olarak eklenir. Mesaj alanına istenen mesaj yazılır ve düğmesi ile iletilir.

 Raporla: Kıstaslar ayarlandıktan sonra listeleme yapar.

 Yazdır: Raporlanan listeyi yazdırır.

İndir: Raporlanan listeyi indirir.

İlgili aramalar: hasta listesi, aylık kayıt yapılan hasta listesi, haftalık kayıt yapılan hasta listesi, aylık hasta listesi, haftalık hasta listesi, kişi listesi


Hints

Liste kıstasları penceresinde tüm kolonlar boş bırakılıp, sadece gösterilmek istenen kolonlar "Göster"den işaretlenerek Listele düğmesine basıldığında tüm hastalar listelenir ve sol altta hasta sayısı gösterilir.

İlgili aramalar: Tüm hastalar, bütün hastalarımı görmek istiyorum, hasta listesi

RAPOR > Liste sayfasındaki Liste kıstasları penceresinde ilgili telefon alanı (Cep Telefonu, Telefon, Sabit Telefon) Göster kolonundan işaretlenir. "İçinde geçen" kolonuna telefon numarası yazıldıktan sonra Listele düğmesine basılır. Telefon numarası eşleşen hastalar listelenir. Listeden ilgili hasta kartına geçiş yapılabilir.

RAPOR > Liste sayfasındaki Liste kıstasları penceresinden Kayıt Tarihi satırı "Göster" kolonundan işaretlenir, "En küçük" alanına bugünün tarihi, "En büyük" alanına yarının tarihi yazılır ve Listele düğmesine basılır. Bugün kayıt olan hastalar listelenir. Listeden ilgili hasta kartına geçiş yapılabilir.

The articles on this site cannot be quoted or copied without permission and without reference.

Wir verwenden Cookies, um das Benutzererlebnis zu verbessern, die Nutzung der Website zu analysieren und unsere Marketingbemühungen zu unterstützen. Indem Sie auf unserer Website weitersurfen oder dieses Banner schließen, bestätigen Sie, dass Sie unsere Cookie-Richtlinie gelesen haben und dieser zustimmen.
Whatsapp