EİNSTELLUNGEN > Zahnarzt

Hilfe Inhalte auf Türkisch (TR) werden angezeigt, da es in der von Ihnen verwendeten Sprache keine Hilfeinhalte gibt.

Yeni diş hekimi düğmesiyle oluşturulur. Girilmesi zorunlu bilgilere ait etiketler kırmızı renkle belirtilmiştir. Ad, Soyad, TC Kimlik No alanları doldurulmadan yeni diş hekimi oluşturulamaz. Diğer alanlar isteğe bağlı olarak doldurulur. Ekranda görülen daha önceden kaydedilmiş diş hekimine ait bilgiler Değiştir () ile düzenlenir. Yapılan değişikliklerden vazgeçilebilir (). Girilen bilgileri saklamak için Kaydet () kullanılır. Hiç bir bağlı kaydı bulunmayan diş hekimi silinebilir (). Herhangi bir hastaya bağlı ya da işlem yapmış hekim silinemez.

Ad, Soyad, Uzmanlık, Sabit Telefon, Ülke, Şehir, İlçe, Adres ve Çalışma Saatleri alanlarına girilenler bilgiler, smileparadise.org ve dishek.org sitelerinde görülür. Bu bilgilerin görülmesi için "AYARLAR > dishek.org" sayfasında Yayın durumunun açık olması gerekir.

Öğle Tatili Saatleri: Öğle tatilinin başlangıç ve bitiş saatleri seçilir. Buradan seçilen saatlerin arası RANDEVU sayfasındaki defterde renkli olarak gösterilir.

Çalışma saatlerindeki günlerin yanındaki ilk kutudan İş Başlangıç Saati, ikinci kutudan İş Bitiş Saati seçilir. Hekimin çalışmadığı günlerde “Çalışmıyor” seçilmelidir. Çalışma Saatleri; hekimin Randevu başlangıç ve bitiş saatini belirler. “ Çalışma saatleri dışında randevu verilemesin” işaretlendiğinde hekimin çalışma saatleri dışına randevu verilemez.

SMS Başlık: Otomatik gönderilecek SMS'lerde ilgili hekim için kullanılacak SMS başlığı seçilir.

Durum: Aktif ve Pasif olarak iki seçenek vardır. Pasif durumda olan hekimler, HASTA > Hasta Kartı, HASTA > Oral, HASTA > Reçete ve RANDEVU sayfalarında görünmez.

Hakediş Yüzdesi: Prim ile çalışan hekimlerin alacaklarını hesaplamak için kullanılacak yüzdedir. Hakediş Yüzdesi; hastadan alınan paranın veya hastaya yaptığı tedavi bedelinin yüzde kaçının hekime ödeneceğini gösterir. Hakediş hesaplamasında kullanılır. RAPOR > Hakediş'den prim tablosu görülebilir.

İlgili aramalar: yeni hekim ekleme, diş hekimi ekleme, dişhekimi ekleme, diş hekimi çıkartma, dişhekimi çıkartma, doktor çıkartma, yeni diş hekimi nereden eklenir, doktor ekleme, dr ekleme, dt ekleme, doktor silme, hekim silme

The articles on this site cannot be quoted or copied without permission and without reference.

Wir verwenden Cookies, um das Benutzererlebnis zu verbessern, die Nutzung der Website zu analysieren und unsere Marketingbemühungen zu unterstützen. Indem Sie auf unserer Website weitersurfen oder dieses Banner schließen, bestätigen Sie, dass Sie unsere Cookie-Richtlinie gelesen haben und dieser zustimmen.
Whatsapp