BERİCHT > Balance

Hilfe Inhalte auf Türkisch (TR) werden angezeigt, da es in der von Ihnen verwendeten Sprache keine Hilfeinhalte gibt.

"Borcu Olanlar" ile borçlu hastalar, "Fazla Ödeyenler" ile fazla ödeme yapan hastalar listelenir.  Dişhekimi ve Grup bölümlerinde seçim yapılarak farklı rapor oluşturulabilir.

Tablodaki "Bakiye" kolonunda hastaya uygulanan tedaviler sonucu kalan borcu gösterilir. " Sözleşme bakiyesini de göster" işaretlendiğinde; "Sözleşme Bakiye" kolonunda hastanın plandan sözleşmeye çevrilmesi ile oluşan borcu gösterilir.

SMS Gönder: Listedeki hastalara borç hatırlatma SMS'i gönderilebilir. Bu düğmeye tıklandığında: "AYARLAR > SMS Gönder" sayfasına geçilir. Bakiye listesindeki "Cep Telefonu" doğru yazılmış hastalar "Alıcı" olarak eklenir. Mesaj bölümüne hazır Bakiye mesajı gelir. İstenirse bu mesajda değişiklik yapılabilir. Mesaj hazır olduğunda tıklanarak iletim yapılır.

 Raporla: Kıstaslar ayarlandıktan sonra listeleme yapar.

Yazdır: Borçlu hasta listesini yazdırır.

İndir: Borçlu hasta listesini indirir.

The articles on this site cannot be quoted or copied without permission and without reference.

Wir verwenden Cookies, um das Benutzererlebnis zu verbessern, die Nutzung der Website zu analysieren und unsere Marketingbemühungen zu unterstützen. Indem Sie auf unserer Website weitersurfen oder dieses Banner schließen, bestätigen Sie, dass Sie unsere Cookie-Richtlinie gelesen haben und dieser zustimmen.
Whatsapp