OPTIONS > Appointment

Turkish (TR) help content is display because there is no help content in the language you are using.

Diş hekimlerinin renk ve Randevu açıklamalarının renk ve süresi listelenir. Renk ve Süre isteğe göre değiştirilebilir. Bunun için listeden ilgili satır seçilir ve Değiştir () düğmesine basılır. Açılan Değiştir penceresinden Süre, Arkaplan ve Yazı alanlarında istenilen değişiklik yapılır ve kaydetmek için Kaydet düğmesi kullanılır. Listedeki mevcut Randevu açıklaması ve diş hekimi kaydı silinemez. Randevu açıklaması eklemek için Yeni () düğmesi kullanılır. Açılan Yeni penceresinde Açıklama, Süre, Arkaplan ve Yazı alanları belirlenerek Kaydet düğmesi ile randevu açıklaması eklenir. Eklenen açıklama listeden seçilerek silinebilir () ya da değiştirilebilir (). Değiştir penceresinde bulunan Sıfırla () düğmesi, seçilen hekimin Renk, Randevu açıklamasının Renk ve Süresini varsayılan değere döndürür.

Sayfada bulunan Sıfırla () düğmesi, listedeki hekimin Renk, Randevu açıklamalarının Renk ve Süresini varsayılan değere döndürür.

" Geçmiş randevuları farklı göster" işaretlendiğinde RANDEVU sayfasında geçmiş tarihli randevular gri görüntülenir.

Randevu Periyodu ile RANDEVU sayfasındaki randevuların zaman aralığı seçilir.

Renk ile RANDEVU sayfasındaki randevuların, açıklamaya mı yoksa hekime göre mi renklendirileceği seçilir. "Açıklamaya göre" seçildiğinde Randevu tablosundaki açıklamalara göre, "Hekime göre" seçildiğinde Randevu tablosundaki hekimlere göre renklendirilir.

Randevu Takvimini Paylaş: iPhone, iPad veya Android cihaz takviminden randevularınıza erişim sağlar. Açılan pencereden seçilen "Dişhekimi"nin randevuları paylaşılır. Paylaşılacak cihaz tıklanır ve izleyen adımlar uygulanır. Randevu paylaşımı için bir bağlantı verilir. Bu bağlantı gizli tutulmalıdır. Aksi durumda 3. şahıslar randevularınızı görebilir. Randevularınıza erişmeleri Dr.DENTES trafiğinizi yükseltir.

İlgili aramalar: hekim renkleri, dentes takvimi android ekleme

The articles on this site cannot be quoted or copied without permission and without reference.

We use cookies to enhance user experience, analyze site usage and assist in our marketing efforts. By continuing to browse our site or closing this banner, you acknowledge that you have read and agree to our Cookie Policy.
Whatsapp